Ema Paulů: “Být delegátka není profese, ale životní styl”

Když se řekne delagátka cestovní kanceláře, mnozí z nás si vybaví slečnu Pamelu z filmu Účastníci zájezdu. V dnešním díle podcastu Svět je CooL si povídám se slečnou Emou, která má s prací delegátky mnoholeté zkušenosti a objasní nám, jak to ve skutečnosti v této profesi chodí.

Neobyčejný život delegátky má své daně a Ema nám nechá nahlédnou pod pokličku této práce snů, abychom zjistili, že vše není tak růžové, jak se na první pohled zdá.

Bavíme o tom, jak vypadá život delegátky CK. Dozvíte se, jak se liší skutečnost od toho, jak je mnohdy tato práce vykreslována, jaká je pracovní náplň delegáta, co musí obětovat pro svobodu, jak vypadá běžný pracovní rok delegáta, jak se stát delegátem, ale taky na co si dát pozor při výběru dovolené a mnohem víc.

Já jsem se při nahrávání dozvěděla spoustu nových informací a věřím, že totéž čeká vás.

Ema o své profesi píše facebookový blog – Delegát-Rep, dělá kurzy “Jak se stát delegátem” a napsala také knihu! Sledujte ji na facebooku a dozvíte se víc.

Happy Listening 🙂

Podcast Svět je CooL můžete poslouchat na všech podcastových platformách. Sledujte na nás na vaši oblíbené a nenechte si ujít žádný nový díl.

Sledujte nás taky na Instagramu – Svět je CooL, kde sdílíme zákulisí našeho života na cestách.

6 ZPŮSOBŮ, JAK VYDĚLÁVAT NA CESTÁCH

Zajímá tě, jak si můžeš vydělávat na cestách? Stáhni si naší příručku!

Stažením příručky souhlasíš se zasíláním příležitostných emailů s cestovní tématikou a souhlasíš se zpracováním osobních údajů dle našich Zásad o ochraně osobních údajů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..