O NÁS

KDO JSME?

Jsme Niky & Hana. Dvě obyčejné holky, které se rozhodly svůj život žít, ne přežít. Naši vášní bylo odjakživa cestování a poznávání nových míst a vzdálených kultur. Vždycky jsme si myslely, že když člověk chce poznat svět, potřebuje k tomu peníze.  

Od roku 2017 cestujeme po světě a za tu dobu jsme zjistily, že člověk peníze utrácí jenom, když chce svět vidět. Když ho chce poznat a zažít, peníze naopak vydělává. A my vám řekneme, jak na to.

lgbt cestování

Ukazujeme začínajícím cestovatelům, jak cestovat dlouho, poznat svět a ještě u toho budovat finanční svobodu.

Během naší cesty jsme se učily vařit v Anglii, surfovat v Maroku, potápět se v Jižní Africe. Procestovaly jsme Havaj, rok žily v Kanadě, lovily medvědy na Aljašce, běhěm Covidu zůstaly 3 roky „zaseklé“ na Novém Zélandu a teď žijeme v Austálii.

Zní to jako dovolená? Tak to rozhodně není. Na dovolené totiž peníze utrácíš. My je naopak vyděláváme a díky chytrému investování si taky zajišťujeme svobodnou budoucnost.

cestování

Díky našemu životnímu stylu si dokážeme ušetřit dost na to, abychom nemusely pracovat, když nechceme a zároveň měly dost na to, každý měsíc investovat a spořit si na budoucnost.

Takový životní styl není pro každého. Pro nás je životní prioritou číslo jedna svoboda. A proto nejen, že svobodně žijeme každým dnem, pracujeme také na svobodné budoucnosti a finanční nezávislosti.

Zastáváme myšlenku, že cestování není o tom místa vidět, ale zažít. V každé navštívené zemi se snažíme usadit na delší dobu, poznat místní kulturu, pracovat nebo alespoň dobrovolničit.

Takový způsob cestování nám umožní dané místo lépe poznat, a taky si během doby strávené na cestách ušetřit slušné peníze, které potom můžeme investovat.

Během cestování jsme se naučily žít minimalisticky a razíme heslo „míň mít, víc žít.“ Nelpíme na věcech a luxusu. Spočítaly jsme si, kolik peněz na život potřebujeme, a protože nepotřebujeme moc, nemusíme tolik pracovat a můžeme víc žít.

Na našich stránkách nenajdete žádné zázračné postupy, jak se stát milionářem. Nejsme finanční poradci, ani vám neslibujeme zbohatnutí přes noc. Chceme vám jen ukázat, že pokud člověk chce a dokáže místo nesmyslného utrácení část výdělku ušetřit, dokáže díky práci v zahraničí a chytrému investování dosáhnout pasivního příjmu.

Veškeré informace, které zde naleznete, jsou založeny na našich osobních zkušenostech. Nepropagujeme nic, co bychom si na sobě nevyzkoušely, ale nemůžeme vám zaručit, že to, co funguje pro nás, bude fungovat úplně stejně i pro vás.

uspng

Život začíná za hranicí tvé komfortní zóny!


VYDEJ SE S NÁMI NA CESTU K FINANČNÍ SVOBODĚ