KDO JSME?

 

Jsme Niky & Hana. Dvě obyčejné holky, které se rozhodly svůj život žít, ne přežít. Naši vášní bylo odjakživa cestování a poznávání nových míst a vzdálených kultur. Vždycky jsme si myslely, že když chce člověk poznat svět, potřebuje k tomu peníze.  Od července 2017 cestujeme po světě  a za tu dobu jsme zjistily, že člověk peníze utrácí jenom když chce svět vidět. Když ho chce poznat a zažít, peníze naopak vydělává. A my vám řekneme, jak na to.

Radíme začínajícím cestovatelům, jak cestovat dlouho, poznat svět a ještě si u toho ušetřit slušné peníze.
Během naší cesty jsme se učily vařit v Anglii, surfovat v Maroku, potápět  se v Jížní Africe. Pomáhaly jsem v Austrálii, rok žily v Kanadě, lovily medvědy na Aljašce a teď cestujeme po Novém Zélandu. 

Zní to jako dovolená? Tak to rozhodně není. Na dovolené totiž peníze utrácíš. My je naopak vyděláváme!

Zastáváme myšlenku, že cestování není o tom místa vidět, ale zažít. V každé navštívené zemi se snažíme usadit na delší dobu, poznat místní kulturu, a pokud možno pracovat nebo alespoň dobrovolničit.

Takový způsob cestování ti umožní poznat místo, kde cestuješ, ale taky si během doby strávené na cestách vydělát slušné peníze a naučít se spoutu nových věcí.

uspng
ŽIVOT ZAČÍNA ZA HRANICÍ TVÉ KOMFORTNÍ ZÓNY!

Je cestování tvůj sen, ale nevíš kde začít?

Staň se členem naší Svět je CooL komunity a získej zdarma průvodce světem cestování a práce v zahraničí.

mock-00053
Stažením e-booku souhlasíš se zasíláním příležitostných emailů s cestovní tématikou a souhlasíš se zpracováním osobních údajů dle našich Zásad o ochraně osobních údajů.
Z odběru se můžeš kdykoliv odhlásit.