Za prací a sněhem do Japonska s Lucií Doležalovou

Last Updated on 06/11/2023 by Nikola Cerna

V dnešním díle si povídám s Lucií Doležalovou, která po zkušenosti z Nového Zélandu a Kanady odjela na Working Holiday do Japonska. Povídáme si o tom, jaké jsou podmínky pro získání Working Holiday víz a jak o ně žádat (plus tipy, jak zajistit hladký průběh žádosti).

V tomto díle zjistíš, kde se jezdí do Japonska lyžovat a jestli je tam opravdu nejlepší sníh na světě. Dozvíš se, kolik se dá v Japonsku vydělat, kolik stojí jídlo a jaké jsou náklady na život. Lucie nám také řekne něco o japonské kultuře, co ji překvapilo, jací jsou v Japonsku lidé a s čím nejbizarnějším se setkala.

Lucie se v současné době nachází zpátky na Novém Zélandu, a proto se jí ptám, jaké jsou možnosti se vrátit na Nový Zéland, pokud už člověk jednou využil Working Holiday víza, a jak prožívá návrat zpátky po zkušenostech z Kanady a Japonska. Dnešní díl je nabitý informacemi a historkami z cest. Proto si ho nenech ujít.

Podcast můžeš poslouchat také na  Apple PodcastsGoogle Podcasts, a všude, kde posloucháš podcasty. Všechny díly najdeš na Svetjecool.cz/podcast.

Dej mi vědět na Instagramu @svetjecool jak se ti povídání líbilo.

Odkazy

Sleduj Lucii na Instagramu ⁠@dulez6⁠

⁠Podminky pro získání Working  Holiday víz do Japonska⁠

⁠Kniha Cesta k finanční svobodě⁠

Podpořit nás můžeš na ⁠Patreonu⁠ nebo sdílením epizody na svých sociálních sítích.

A pokud i ty žiješ neobyčejným životem, neboj se mě kontaktovat a další díl může být třeba o tobě🙂